Tellimuse sisestamiseks kasuta Rohefarmi tellimiskeskkonda, mille täitmine võtab alla ühe minuti.

Tarned Tallinnas toimuvad igal esmaspäeval, kolmapäeval ja reedel.

Tellimus tuleb esitada hiljemalt tarnepäeva hommikuks kl 8.00

Transport on Rohefarmi klientidele tasuta.

Kõik salatid on pakendatud 0.5 kg kartongkarpi.

Salateid ja võrseid palume säilitada jahedas ning kaitsta otsese päikesevalguse eest.

Varajased salatid (beebisalatid)

Varajane kale

Vahva välimuse ja hea säilivusega salatileht.

Sobib ideaalselt võileiva vahele ja salatitesse ning pokekaussidesse. Maitselt mahe, mistõttu sobitub väga paljude roogadega.

Varajane kale sisaldab suurel hulgal A-, C-ja K-vitamiini, kaltsiumi ning rauda, toetades seedimist, naha tervist ning immuunsüsteemi normaalset talitlust.

Varajane rukola

See on aromaatne rukola, mis päriselt lõhnab ja maitseb nagu päris rukola.
Sobib ideaalselt salatitesse, võileibade vahele, burrata või mozzarella kõrvale, aga loomulikult ka erinevate pearoogade lisandiks.

Varajane rukola sisaldab suurel hulgal A-, C-ja K-vitamiini, toetades immuunsüsteemi ja luude tervist. Tänu kõrgele kiudainesisaldusele soodustab seedimist.

Varajane pak soi

Pak soi on uus spinat!
Meie üks lemmiktoodetest tänu kaunile välimusele, ülimalt mahlasele maitsele ja krõmpsule tekstuurile.
Pole kohta, kuhu pak soi ei sobi. Kasuta seda salatis, pokekausis, võileiva või burgeri vahel või erinevate pearoogade lisandina. Maitse poolest on parajalt neutraalne, pakkudes värsket ja mahlast maitseelamust.

Varajane pak soi sisaldab suurel hulgal A-, C-ja K-vitamiini, toetades immuunsüsteemi ja luude tervist. Lisaks leidub seal kaltsiumi, kaaliumi ning rauda, mis toetavad lihaste funktsiooni ning hapniku transporti veres. Tänu kõrgele kiudainesisaldusele soodustab seedimist.

Varajane punane kapsas

Kauni välimuse ja mõnusalt värske maitsega varajane salat.
Punane kapsas sobib salatisse, pokekaussi või erinevate pearoogade lisandina. Maitse poolest on äratuntava kapsa nüanssidega, ent parajalt neutraalne, tekstuurilt õrnem ja kergem.

Varajane punane kapsas sisaldab suurel hulgal A-, C-ja K-vitamiini, toetades immuunsüsteemi ja luude tervist. Tänu kõrgele kiudainesisaldusele soodustab seedimist.

Varajane sinep

Varajane sinep on tõeline üllataja. Kauni ja õrna välimusega sinep meenutab esmalt oma maitselt täiesti tavalist salatit, ent mõne hetkega kaasnev järelmaitse on sinepile omaselt mõnusalt vürtsikas.
Sobib lisaks salatitele ka suppide või nuudlite kõrvale ning erinevate Aasia roogade juurde.
Varajane sinep sisaldab suurel hulgal A-, C-ja K-vitamiini, toetades immuunsüsteemi ja luude tervist. Lisaks leidub seal kaltsiumi ning rauda, mis toetavad luude tervist ja lihaste funktsiooni. Tänu kõrgele kiudainesisaldusele soodustab seedimist.

Koriander

Koriandrit, kas armastatakse või vihatakse. Rohefarmi koriandrit on raske mitte armastada, sest see on mõnusalt värske maitsega ning piisavalt ja krõmpsuva varrega, mis samuti kõlbab süüa (ja maitseb ülihästi).
Koriander sobib praktiliselt igale poole, olgu selleks salat, supp, pastaroog, kala või liha.

Koriander sisaldab suurel hulgal A-, C-ja K-vitamiini, toetades immuunsüsteemi ja luude ning naha tervist. Lisaks sisaldab koriander antioksüdante, mis aitavad võidelda põletike vastu ning kaitsevad rakukahjustuste eest. Lisaks on koriandril antimikroobsed omadused, mis soodustavad seedimist ja aitavad reguleerida veresuhkru taset.

Võrsed

Brokoli võrsed

Pehme ja maheda maitsega.

Sobivad ideaalselt värsketesse salatitesse, burgerisse või võileivale ja pastaroogadesse.

Ideaalne garneering tänu mahedatele maitseomadustele.

Brokoli võrsed sisaldavad suurel hulgal C-vitamiini, kaaliumit, seleeni ja kaltsiumi. Tänu kõrgele rauasisaldusele soodustavad seedimist.

Punase redise võrsed

Punase redise võrsed on mahlased ja väga kauni ning unikaalse välimusega.

Nad on ideaalseks kaaslaseks salatites või burgeri ja võileibade vahel. Kasuta julgelt ka smuutides ja kastmetes ning loomulikult ka roogade kaunistamisel, kus lillaka alatooniga võrsed lisavad roale mitme grammi võrra apetiitsust ja suursugust väljanägemist.

Punase redise võrsed sisaldavad A-, B1-, B2-, C-, E-ja K-vitamiini. Kõrge magneesiumisisaldusega, lisaks sisaldavad ka rauda, kaltsiumi ning kaaliumi.

Rukola võrsed

Pisut mõrkja maitsega, keskmisest natuke väiksem võrse.

Sobib hästi salatitesse, et balansseerida toidu magusaid komponente. Ideaalne lisand pitsadel, burgerites, võileibadel või pastaroogades. Rikastab purustatud kujul suurepäraselt ka pestosid ja kastmeid.

Rukola võrsed sisaldavad muuhulgas A-, C-ja K-vitamiini. Tänu kõrgele rauasisaldusele on seedimist soodustava toimega.

Lehtkapsa (kale) võrsed

Salatite superstaarina tuntud kale sobib tavapäraselt söömiseks ainult kuumutatuna. Rohefarmi kale võrsed on aga ülimaitsvad ka värskena ja nii ei lähe nende ülimalt kasulikud omadused kaduma.

Kale võrsed on värske, küllaltki tugeva ja mahlase maitsega.

Sobib hästi suppidesse, pasta-ja pajaroogadesse. Ideaalne purustatud kujul ka erinevates pestodes või määretes.

Lehtkapsa võrsed sisaldavad A-, B9-,C-ja K-vitamiine. Tänu kõrgele kiudainetesisaldusele soodustab seedimist ning aitab alandada kolesterooli.

Hiina lehtkapsa (pak soi) võrsed

Pak soi võrsed on kerge ja värske maitsega, sobides hästi suppidesse ja salatitesse.

Hea garneering, sest ei trumpa teisi maitseid üle, vaid aitab neil esile tõusta.

Pak soi võrseid ei tasu liiga pikalt kuumutada, sest siis kaotavad nad oma väärtuslikke vitamiine ja mineraale.

Pak soi võrsed sisaldavad A-ja C-vitamiine, aga ka kaltsiumi ning kaaliumi. Tänu kõrgele kiudainete-ja rauasisaldusele soodustavad seedimist.

Punase Hiina lehtkapsa (pak soi) võrsed

Pak soi võrsed on õrnalt pähklise maitsenüansiga, ent samal ajal kerge ja maheda maitsega. Võrse meenutab oma valge varre ja roheliste lehtedega Aasia köögist laialdaselt tuntud täiskasvanud köögivilja pak soid.

Pak soi võrseid ei tasu liiga pikalt kuumutada, sest siis kaotavad nad oma väärtuslikke vitamiine ja mineraale.

Pak soi võrsed sisaldavad A-ja C-vitamiine, aga ka kaltsiumi ning kaaliumi. Tänu kõrgele kiudainete-ja rauasisaldusele soodustavad seedimist.

Punase kapsa võrsed

Punase kapsa võrsed on kerge ja värske maitsega, andes roogadele mõnusa krõmpsu.

Sobib hästi salatitesse, võileibadesse ja garneeringuks, aga ka pastasse või risottosse. Sobib ka kuumutamiseks, aga kauni roosaka värvuse hoidmiseks tuleks küpsetamisel kasutada sidrunimahla või äädikaga segatud vett.

Punase kapsa võrsed sisaldavad A-, B1-, B2-, B3-, C-ja K-vitamiine, aga ka rauda, tsinki ning kaltsiumi.

Sagedane punase kapsa võrsete söömine aitab hoida kolesterooli normaalset taset.

Kohlrabi võrsed

Kohlrabi võrsed on erksa lillaka varre ja tumeroheliste lehtedega, olles maitselt küllaltki mahedad. Seetõttu sobivad nad väga paljude roogade juurde nagu liha, köögiviljad, salatid, aga loomulikult ka võileiva peale või tervisliku smuuti sisse.

Kohlrabi võrsed sisaldavad A-, B-, C-ja E-vitamiine, soodustavad seedimist ning aitavad kaasa närvisüsteemi normaalsele toimimisele.

Aasia võrsesegu

Aasia võrsesegu annab suurepäraselt edasi julget ning mitmekesist Idamaadest tuntud umami maitsepaletti. See põnev võrsesegu sisaldab mahedaid pak soi, kergelt vürtsikaid sinepi, punaka alatooniga mizuna ning kohlrabi võrseid.

See mitmevärviline võrsesegu muudab absoluutselt iga roa tõeliseks kunstiteoseks.

Vürtsikas võrsesegu "Becky"

Meie kõige uuem võrsesegu on kaunis vitamiinipomm. Vesikressi ja rukola vürtsikaid maitseid tasakaalustavad värske ja maheda alatooniga kapsad. Becky võrsesegu koosneb vesikressi, metsiku rukola, punase ja lilla nuikapsa võrsetest.

Tänud õrnadele lehtedele sobib suurepäraseks salatipadjaks või wrappidele ja võileibadele.

Tellimuse saad sisestada läbi mugava tellimiskeskkonna, mille täitmine võtab alla ühe minuti.