Kaasame äri kasvatamise eesmärgil ühisrahastusplatvormil Fundwise lisaraha

Oleme juba 1,5 aastat Viimsi sisefarmis kasvatanud aeropoonilisel taimekasvatusmeetodil tervislikke võrse-ja beebisalateid ning seda aastaringselt, ilmastikutingimustest hoolimata.

22.augustil alustasime ühisrahastusplatvormil Fundwise kampaaniat kuni 200 500 euro kaasamiseks. Meie püüe on suurendada kohaliku toidu osakaalu koduturul, pakkudes aastaringselt puhast ja värsket toitu minimaalse keskkonna jalajälje ning kättesaadava hinnaga. Selle saavutamiseks on Rohefarmil plaanis ehitada 5 aastaga kuni 66 tuhat ruutmeetrit kasvupinda, mis võimaldab katta 10% Eesti tarbija vajadusest aastas.

Ühisrahastusplatvormi Fundwise kaudu loodame leida huvilisi, kes jagavad Rohefarmi missiooni ning tahavad anda oma panuse selle arengusse, et üheskoos läbi viia revolutsioon taimekasvatuses.

Ühisrahastus kampaania miinimumeesmärk on kaasata 100 00 eurot ning kampaania kestab 22.oktoobrini (2022). Miinimuminvesteering investori kohta on 20 eurot ning pakkumisel on 4,65 kuni 8,91% ettevõttest.

Tutvu Fundwise kampaanialehega lisainfo saamiseks ning investeerimiseks.

Lisainfot meie, võrsesalatite kasulikkuse ning vertikaalpõllumajanduse kasulikkuse kohta leiad meie kodulehelt. Küsimuste korral pöörduge julgelt meie poole:

Andro Kullerkupp
andro@rohefarm.ee
Tel. 501 9701

Anna hoogu innovaatilisele Eesti vertikaalfarmile, mis pakub aastaringselt tervislikke salatisegusid