Võikude & burgerite võrsesegu, 100 g

Jah, loed õigesti. See võrsesegu on ideaalne (ja kohustuslik) komponent mistahes võileibade, wrappide või burgerite vahel. Meie erilise salatiseguga annad viimase lihvi, lisades toidule tohutus koguses krõmpsuvat mahlasust. Lisaks annavad meie võrsed sinu valmistatud roale koheselt väga ägeda ja professionaalse välimuse!

Krõmpsuv ja mahlane salatisegu koosneb lehtkapsa (kale), päevalille ja punase kapsa võrsetest.

 

3,60 

Kategooria:

Rohefarmi võrsed ei reisi tuhandeid kilomeetreid kaugsõiduveokites, vaid kasvavad siinsamas Viimsis ja jõuavad värskelt ka meie klientideni. Võrsed sisaldavad kontsentreeritud kujul mineraale, vitamiine, ensüüme, valke ja muid toitaineid.

Krõmpsuv ja mahlane salatisegu koosneb lehtkapsa (kale), päevalille ja punase kapsa võrsetest.

Lehtkapsa võrsed sisaldavad A-, B9-,C-ja K-vitamiine. Tänu kõrgele kiudainetesisaldusele soodustab seedimist ning aitab alandada kolesterooli.

Päevalille võrsed sisaldavad muuhulgas B kompleksi, D-ja E-vitamiine, rauda, kaaliumi ja magneesiumi.

Punase kapsa võrsed sisaldavad A-, B1-, B2-, B3-, C-ja K-vitamiine, aga ka rauda, tsinki ning kaltsiumi. Sagedane punase kapsa võrsete söömine aitab hoida kolesterooli normaalset taset.

Ära piirdu ainult burgerite ja võikudega. Kasuta meie maitsvat võrsesegu ka wrappide ja takode vahel või valmista nendest täiesti eraldiseisev salat. Võrsesalatite puhtad maitsed tulevad kõige paremini esile, kui lisad natuke oliiviõli, sidrunimahla ja soola-pipart.

Võrsete osakaalud segus võivad muutuda.

Retseptisoovitus

Lisainfo

Kaal 100 g